Eğitim ve Eğlencenin Karışması: Fisher Price!

Yazar: sanalzade Tarih: 24 Eylül 2012

Fisher Price, New York’ta kurulan ve çocuklara oyuncak üreten bir markadır. 1990’lı yıllarda değişim göstererek ve farklı markaların bir arada olması ile kurulum aşaması yaşayan bu oyuncak markası, zaman içinde tek bir ad ile dünya piyasalarına açılmıştır.

Çocuklara güvenli, eğitici ve eğlenceli ürünler üretmeye başlaması ile aslında ailelere fazlasıyla yardımcı olmuştur. Fisher Price, 1930 yılından bu yana 5000 çeşit oyuncak ile kendisini fazlasıyla geliştirmiş ve eğitici oyuncaklar dalında birçok başarıya imzasını atmıştır. Oyuncaklarda kullanılan renkler, figürler ve sesler yaş aralıklarının algı gelişimi açısından büyük önem taşımaktadır.

oyuncak denizi

Fisher Price Puppy, bebeğinizin belki de ilk sarılarak oynayabileceği oyuncaklarından olacaktır. Fisher Price köpekçik, yani Puppy sadece sarılmalık bir köpek değildir. 2 farklı bölümden oluşan bu oyuncak ile bebeğiniz 10 farklı müzik dinleyebilir ve öğretici oyunlar ile bilgilerini geliştirebilir. Bebeğiniz, köpek üzerinde bulunan farklı noktalara basarak A’dan Z’ye alfabeyi öğrenebilir, vücudun bölümlerini ve renkleri eğlenerek zihninde tutabilir. Şarkılar kısmında dinlediği şarkıları söylemeye çalışırken müzikleri ile oynamaya bayılacak!

oyuncak denizi

Çocuğunuz tuvalet eğitimini alırken krallar ya da kraliçeler gibi yaşasın. Fisher Price eğlenceli tuvalet ile kolay ve heyecan verici bir eğitime hazır mısınız? Fisher Price tuvalet ile çocuğunuz her tuvaleti yaptıktan sonra ödül olarak güzel müzikler dinleyecektir. Bu sayede daha çekici bir hal alan tuvalet eğitimi güzel ve eğlenceli bir oyuna değişecektir.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar