Düz Saç Modelleri 2013-2014

Yazar: sanalzade Tarih: 20 Ağustos 2013

Düz saçlar çoğu kadının hayal edip de elde edemediği saç tipleridir. Saçınız ister kıvırcık ya da düz hangi model saçınız olursa olsun bakımını yapmak sizin elinizdedir. Uygun modeller vererek saçınızın gerçekten de çok şık görünmesini sağlayabilirsiniz.

Düz saç modelleri oldukça farklı şekillerde tasarlanmaktadır. Genellikle düz saç modelleri aynı zamanda uzun modeller olarak tasarlanmaktadır. Uzun saçın cazibesi pek çok kişi tarafından önemsenmektedir. Bunun yanında pek çok kadın düz olan saçlarını yanlardan katlı bir kesimle desteklemektedir. Böylelikle saçlara hareket kazandırılmaktadır.

Düz saç modelleri arasında sadece uzun saçlar için tasarlanmış modeller yoktur. Aynı zamanda kısa saçlar için de saç modelleri tasarlanmıştır. Katlı kesimler kısa saçlar için de oldukça uygundur. Özellikle oval yüz şekline sahip olan kişiler katlı kesimler sayesinde daha etkileyici görünmektedir. Bu noktada önemli olan kişinin kendi yüz şekline uygun saç modelleri arasından seçim yapmasıdır. Aynı zamanda düz saçlar için farklı balyaj modelleri de önerilmektedir

Düz Saç Modelleri

Resimleri tam boyutlu görüntülemek için herhangi birini tıklamanız yeterlidir.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar