Duş Perdesi Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 26 Eylül 2012

Banyoların vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alan askılı duş perdelerini sizler için derledik. Farklı renk ve desenleri ile modern duş perdesi modellerine hemen aşağıda yer alan galeriden göz atabilirsiniz.

Duş Perdeleri

Özellikle banyo küveti bulunan evlerde yoğun olarak ile tercih edilen banyo duş perdeleri, temel amacı dışında, dekoratif modellerinin artması ile birlikte banyo dekorasyonunda şık alanların oluşturulmasında oldukça etkili.

Dekorasyonun her alanında, kullanılan renk ve desenler mekanı gerek estetik, gerekse anlamsal olarak değiştirir. Bu sebeple insan psikolojisini de etkiler. İyi bir kombin ile banyo alanının zemin kaplaması, banyo paspası ve banyo halısı modeline uygun renklerde duş perdesi seçerek ferah bir mekan oluşturabilirsiniz. Hem kendiniz, aileniz ve gelen misafirleriniz üzerinde pozitif bir etki sağlayabilirsiniz.

Sizlere bu konuda ilham vermesi adına Duş Perdesi Modellerinden oldukça hoş görünen örnekleri bir araya getirdik. Fikir almanız açısından göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Aşağıda yer alan ürünleri birebir veya benzer modellerde hemen hemen tüm ev aksesuarı satan mağazalarda kolaylıkla bulabilirsiniz.

Modern Duş Perdesi Modelleri

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar