Düğünlerde Giyilebilecek Elbiseler

Yazar: sanalzade Tarih: 17 Mayıs 2012

Düğünlerde Giyilebilecek Elbise Modelleri

Düğün ve mezuniyet gibi özel günlerde giyilecek kıyafetler ortam içerisinde havanızı, resmiyetinizi ve ciddiyetinizi ortaya koyacaktır. Çünkü böyle özel günlerde özel kıyafetler insanları özel kılar ve bu gibi günlerde çok özel şeyler yaşanabilir.

2012 yılı içerisinde moda sürekli değişmektedir. Şuan için özel günlerde giyilecek kıyafetler, tamamen seksiliğe, hafif dekolteliğe bağlı kıyafetlerdir. Renk tonları ise yazın güneşinden etkilenmeyecek hafif, açık ve göze hitap eden estetik renklerdir. Kıyafetlerde renk tonları olduğu gibi dönemin modasına göre uzun bel veya kısa belli modelleri de yerinde giymek gerekir. Bugünler de rihanna gibi ünlüler uzun belli kıyafetler giyerek eski modayı tekrar canlandırmaya başladılar. Bu gibi değişik modelleri kullanarak da farkınızı yaratabilirsiniz.

Bu yıl modasına yine etek üzerine kurulmuştur. Ayrıca pastel tonlu gecelikler de unutulmayarak, bir çok canlı tonlar tasarlanmış ve özel günlerde giyilmek üzere sizleri beklemektedir.

Bu yılın modası olan pastel renkli topuklu ayakkabılar ile pastel tonda renkleri kullanarak farklı tasarımlar ortaya koyabilirsiniz. Bunun yanında beyaz tonlarda giyeceğiniz bir gecelik altına pastel tonlarda mavi topuklular sizi şirin ve sevimli gösterebilir.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar