Düğün İçin Elbise Modelleri 2014

Yazar: sanalzade Tarih: 7 Ağustos 2014

Düğün için elbise modelleri mi arıyorsunuz? Ne giyeceğinize bir türlü karar veremediniz mi? Dert Etmeyin! Düğün şıklığınızı arttıracak elbise önerileri foto galerimizde sizlerle.

Ya sezonuyla birlikte pek çoğumuzu düğün telaşı sardı. Yakın arkadaş ve akrabalarımızın düğün yada nişan gibi özel günlerinde yanlarında olmak, mutluluklarını paylaşmak görevimiz. Peki, bu heyecanlı günlerde nasıl giyebiliriz? düğün için nasıl bir elbise seçmeliyiz? ilham alınabilecek şık düğün kombinasyonlarına gelin hep birlikte göz gezdirelim.

İlk önce temel kurallardan bahsedelim. Düğüne özel olarak hazırlanmak, şık giyinmek düğün sahibine verdiğiniz önemi gösterir. Bu sebepten tepeden tırnağa ayrıntılara dikkat etmek gerekiyor.

Düğün için elbise seçerken, organizasyonun yapılacağı mekana göre seçim yapmak çok önemli. Ve tabi ki, saç ve makyajda buna dahil.

düğün için elbise modelleri 2014

Örneğin, açık bir mekanda kır düğünü gibi bir organizasyona katılım gösterecekseniz elbiseniz konforlu olmalı. Dar yahut aşırı mini boylarda dekolteli elbiselerle rahat edemezsiniz. Hedefiniz sizi enerjik ve hareketli gösterecek modellere yönelmek olmalı. Konsepte uygun çiçek desenli ve diz boyu şifon elbiseler yahut bohem stiline özgü biraz salaş, sade ama etkili elbiseler seçmek daha uygun olacaktır.

Aynı şekilde düğün elbisesiyle birlikte saç modelinde de rahatlı ön planda tutulmalı. Örneğin, pembe tonlarda makyajla birlikte saçlarınızı bukleler ile özgürce dağıtıp doğayla uyumlu şahane bir görünüm kazanabilirsiniz.

düğün için elbise modelleri ve kombinleri 2014

Davetli olduğunuz düğün sahil kenarında yapılacaksa elbisenizi rüzgarda savrulacağını ve bu durumun sizi zor durumda bırakacağını hesaba katın.Hava her ne kadar sıcak ve sakin olursa olsun mini ve aynı zamanda bol elbiseler ansızın gelen bir rüzgarla sizi zor durumda bırakabilir. Bu sebepten boyundan bağlı maksi elbiseleri ya da dar kalıp elbiseleri değerlendirmeye almak ideal bir seçim olacaktır.

desenli düğün elbisesi modelleri 2014

Davetli olduğunuz düğün otel yahut balo konseptinde kapalı tür mekanlarda gerçekleşecekse elbisenizi şık ve iddialı olan abiye modellerinden seçebilirsiniz. Şık tuvaletler, pullu payetli elbiseler, zarif dantel işlemeli modelleri gibi gösterişli yerinde bir karar olacaktır.

düğün için uzun elbise modelleri

Eğer düğün yerine sade bir nikah töreni yapılacaksa olabildiğince abartıdan uzak daha sade elbiselere yönelebilirsiniz. Düz bir elbise, tulum yahut pantolon ve ipek bluzlar tercih edilebilir. Önemli olan şık ve derli toplu görünmek. Çok aşırı mini ve dekolteli giyinmenize gerek yok.

Şimdi gelin hep birlikte bahse konu detaylara yakından göz gezdirelim. İşte sizler için derlediğimiz birbirinden şık düğün için elbise modelleri….

düğün için ışıltılı elbiseler 2014

diz altı düğün elbiseleri 2014

metalik renk düğün elbiseleri 2014

uzun düğün elbiseleri 2014

düğün için elbise önerileri 2014

yazlık düğün elbisesi modelleri 2014

şık düğün elbiseleri 2014

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar