Düğün Elbisesi Nasıl Seçilmeli?

Yazar: sanalzade Tarih: 13 Temmuz 2013

Yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte düğünler de ardı ardına yapılmaya başladı. Akraba düğünleri, arkadaş düğünleri derken her düğün için yeni bir elbise almak konusunda zorlanabilirsiniz ancak düğün elbisesi seçimi konusunda dikkatli davranıp bazı noktalara dikkat ederseniz göz alıcı olmayı başarabilirsiniz.

Düğün Elbisesi Seçerken…

Öncelikle bir düğün için elbise arayacaksınız renk seçimi konusunda dikkatli olmanız gerekir. Beyaz ya da beyaz tonlarında bir elbise tercih etmek geline karşı büyük bir saygısızlık olur. Bej, krem, ten rengi gibi renk seçeneklerini de elbiseleriniz de kesinlikle kullanmayın.

Sahip olduğunuz diğer renk alternatifleri üzerinde durmayı tercih edin.

Düğün Elbiseleri

Düğün elbisesi seçimi konusunda dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli konuda tercih edeceğiniz kıyafetlerin fazla abartılı olmaması gerektiğidir. Katılacağınız düğünün yıldızı gelin olacağından fazla abartılı ya da dekolte giyinmeniz hoş karşılanmayabilir.

Düğün Elbiseleri

Düğün Elbiseleri

Eğer gündüz ya da akşamüstü yapılan bir düğüne katılacaksınız kısa elbiseler, akşam yapılan bir düğüne katılacaksanız uzun elbiseler tercih etmelisiniz. Sade elbiseler seçerek ayakkabı ve çantanız konusunda biraz gösterişli olarak konuklar arasında en şık siz olabilirsiniz.

Düğün Elbiseleri

Düğün Elbiseleri Foto Galerisi – Resimleri tam boyutlu görüntülemek için herhangi bir resmi tıklamanız yeterlidir.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar