DKNY Çanta Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 18 Ocak 2013

Ünlü moda devi DKNY, bayanların vazgeçilmez aksesuarı çanta modelleri konusunda oldukça iddialı. Yılların birikimini güncel trendler ile birleştiren marka, göz dolduran tasarımlara imzasını atarak, zarif kıyafetleri şık çantalar ile tamamlıyor.

DKNY Çanta Modelleri

Global olarak bir çok ülkede mağazası bulunan DKNY, en çok takip edilen lüks moda markalarından biri. Türkiye’de ilgi gören markanın ağırlıklı olarak İstanbul’da bir çok mağazası yer alıyor. Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa gibi büyük şehirlerde de satış noktaları mevcut.

Lüks giyim ürünleri, kıyafet ve aksesuarların dışında, günlük hayatta rahatlıkla giyilebilecek sade kıyafetleri de tasarlayan marka, ayakkabı, saat ve gözlük gibi aksesuarları ile de hem bayan hemde erkeklere hizmet vermeye devam ediyor.

Bu yazımızda sizlere DKNY Çanta Modellerinden oldukça hoş görünen bir kaç ürünü göstermek istedik. Daha fazla ayrıntı, diğer ürünler, DKNY Çanta fiyatları ve ilgili satış noktaları için DKNY.com adresini ziyaret edip store kısmından size en yakın satış mağazasını öğrenebilirsiniz.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar