Demet Akalin Saç Rengi ve Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 7 Ağustos 2012

Ünlü sanatçı Demet Akalın’ın saç renkleri ve modelleri hayranları tarafından sıkça takip ediliyor. Habertürk de okuduğum bir yazıda saçının kaynak olmadığını tam aksine doğal olduğunu ve belirten akalın birde saç bakımı için gizlediği formülünü açıklamış.

Demet Akalin Saç Renkleri ve Modelleri

Buyrun hep birlikte güzelliği ile dillere destan Demet Akalın’ın saç renkleri, modelleri ve saçına uyguladığı söylenen gizli formülünü öğrenelim.

Yayınlanan haberlere göre, saçında sekiz farklı yağ olduğunu söyleyen ünlü popçu, saçlarını canlı ve parlak gösteren kayısı, biberiye, gül, susam, çam terebentin, ısırgan otu, sarmısak, yılan yağı karışımıyla yıkadığını söylemiş.

Peki yukarıda yer alan yağ hangi işe yarıyor?

Çam Terebetin Yağı; Saçı beselemekte, aynı zamanda dökülmesini ve kepek oluşumunu engelliyormuş. Dipleride kuvvetlendirmekteymiş.

Biberiyenin saç dökülmesini önlediği söyleniyor. Kayısı saçı gürleştiriyor. Yılan yağı; Saç dökülmesini yavaşlatıyor ve kel bölgeyi tüylendiriyormuş.

Gül yağı: Saçı besliyor, kepeği engellemekteymiş. Isırgan otu; Saç dökülmesini engelliyor. Saçlara canlılık ve parlaklık kazandırıyor. Susam yağı: En büyük sorunlardan saç kırılmasını engelliyor. Sarımsak: Saç derisine doğru olan kan akışının canlanmasında faydalı olmaktaymış.

Demet Akalın Saç Rengi – Saç Modelleri

Aşağıda Demet Akalın’a ait internet üzerinde bulunan resimler yer almaktadır. Saç renkleri ve modeli konusunda bu resimlerden fikir sahibi olabilirsiniz.

Ünlü sanatçı hakkında daha fazla bilgi, en son çekilen resimleri, diskografi, videoları ve konserleri hakkında bilgi sahibi olmak için demetakalin.com.tr adresine girerek sanatçının offical websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Herşey gönlünüzce olsun…

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar