Dekoratif Sabun Yapımı ve Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 18 Ocak 2013

Bugün Youtube da gezinirken dekoratif el yapımı sabunlar ile ilgili videoya denk geldim. Kültür Bakanlığının hazırladığı belgeselde meyve şeklinde mis kokulu sabunlar konu alınmış, dekoratif sabun nasıl yapılır, nasıl şekil verilir gibi detaylar yer alıyor. Kesinlikle göz atmanızı tavsiye ediyorum.

Dekoratif Sabun Yapımı

Zamana Direnenler” başlığı altında, – Edirne Meyve Sabunlarını konu alan bu videoda çok şirin hem dekoratif, hem hediye amaçlı çok güzel sabunlar modelleri var. Bir çok ev hanımının bu tarz el işi hobi konularına merakının olduğunu bilerek paylaşmak istedik. Mutlaka sıfırdan sabun yapmak zor bir iştir ama en azından üzerini süsleyip ona şekil verebilir eviniz için şirin güzel kokulu sabunlar yapabilirsiniz.

Özellikle de son günlerde Diy Projeleri yani kısaca kendin yap konusunda bir çok web sitesi, bloglar açılmaya başlandı. Görsel ve videolu örnekler ile eski malzemeleri çöpe atmadan değerlendirmenin yollarından bahsediliyor. Bizde ziyaretçilerimiz için bu tarz konuları paylaşmak istiyorduk nice zamandır bu rastladığımız videoda başlangıç oldu.

Şimdi lafı daha fazla uzatmadan bu Dekoratif Sabun Yapımı belgeseline izliyelim. Videonun hemen altından da sizler için derlediğimiz dekoratif sabunlardan bir kaç şirin modele göz atabilirsiniz.

Dekoratif Sabun Yapımı Video

Dekoratif Sabun Örnekleri

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar