Dekoratif Çerçeve Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 1 Ocak 2013

Dekoratif özelliği ile odaları süsleyen, en güzel resim çerçevesi modellerini bir araya getirdik. Her ortamda kullanılabilecek, bulundukları alana görsel zenginlik katan zarif çerçeve modelleri galerimizde. Yaşamın her alanında karşımızda duran çerçeveler şimdiler daha bir şık daha bir modern…

Dekoratif Resim Çerçeveleri

Hemen hepimiz, mutlu ve sevinçli anlarımızı fotoğraflar ile ölümsüzleştiriyoruz. Evde yada ofiste kısaca her alanda özenle seçtiğimiz çerçeve modeline o anlamlı resimlerimizi yerleştirerek o anlarımızı hatırlıyoruz. Biraz nostalji, belki özlem, bir umut yada haykırış… Acısı ile tatlısı ile hatırlanmak, hatırlamak ne kadar güzel bir olgu öyle değil mi?

Yanı sıra, odalara farklı bir hava katan resimler, dekoratif çerçeveler ile buluştuğunda görsel bakımdan da zenginlik oluşturuyor. Özellikle de son dönemlerde üretilen resim çerçeveleri her mobilya ve konsepte uyumlu modelleri ile dikkat çekiyor. Kesin ve düz hatlara sahip çerçeve modelleri şık görünümleri ile mekanın havasını değiştiriyor. Çeşitli taşlar ile süslenen modeller ise ev dekorasyonunda farklılık arayanların imdadına yetişiyor. Klasik sevenler için ahşap çerçeveler, renkliliği sevenler için rengarenk çerçeveler.

Sizlere resim çerçeve modeli seçiminde fikir verebilecek örnek modellerden bir kaçını foto galerimize ekledik. Bu ürünleri ev aksesuarı satan mağazalardan, online alışveriş sitelerinden kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar