Dekorasyonda Trend Parçalar

Yazar: sanalzade Tarih: 25 Temmuz 2013

Dekorasyonda 2013 yılının en trend parçalarını sizler için derledik. Evinizde dekorasyon çalışmalarına başlamadan önce ilham veren örneklere mutlaka göz gezdirin.

Dekorasyon Trendleri 2013

Bu yıl tıpkı moda’da olduğu gibi dekorasyonda da zümrüt yeşili favoriler arasında görüyoruz. Yine aynı şekilde lacivert rengide dekorasyonda en çok tercih edilen renkler arasında yer alıyor. Oturma odalarınızda bu renklere yer verip şık alanlar oluşturmanızı özellikle tavsiye ediyoruz.

Dekorasyonun vazgeçilmezlerinden süs ve dekor objelerinde ise pirinçten yapılan aksesuarları deneyebilirsiniz. Bu tarz çerçeve ve lamba gibi parçalar favoriler arasında.

Dekorasyonda Trend Parçalar - Foto Galeri

Yeni mobilyalar satın alacaksaınız eğer seçimleriniz arasına doğal ahşap mobilyaları mutlaka ekleyin.

Sıra geldi modası hiçbir zaman geçmeyen dantele. Kıyafet trendlerinde olduğu gibi dantel bu yıl dekorasyonda da bolca kullanılıyor. Yatak örtüleri, perdeler ve yastıklarınızda dantel detaylarına yer verip romantik bir tarz oluşturabilirsiniz.

Duvar kağıtlarında ise, aşağıdaki örneklerdede göreceğiniz üzere süslülük ve hareketlilik oldukça revaçta. Eğer kullanmayacaksanız bej rengini duvarlarınızda kullanabilirsiniz. Halı, sandalye gibi parçalardada hayvan baskılarının ön planda olduğu belirtip sizleri foto galerimiz ile başbaşa bırakıyoruz.

İşte Dekorasyon trendleri 2013‘den renkli görüntüler…

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar