Counter Strike Bunny Hop Jumping Nasıl Yapılır ?

Yazar: sanalzade Tarih: 30 Aralık 2011

cs bunny nasıl yapılır cs bunny ayarları cs bunny cfg bunny cfg cs bunny cfg indir cs bunny şifresi cs bunny kodu cs bunny nedir

Counter Strike (cs) oyuncuların en sevdiği zıplama şekillerinden biride bunny ‘dir. Cs bunny için kısaca oyun sırasında normal zıplamadan daha çok verim alabileceğiniz bir zıplama çeşididir diyebiliriz. Bunny ile hızlı bir şekilde zıplayarak mesafe alırsınız. Profesyonel cs server larında pek tercih edilmesede her counter strike oyuncusu mutlaka bunny yapmıştır.

Pekı Bunny, bunny Hop Jumping nasıl yapılır ?

Temel olay şudur..

Space ye basılı tutacaksınız. İlk olarak Space + W basılı tutarak ilerleyeceksiniz. İlerledikten sonra elini W dan çekeceksiniz. Yoksa köşelerden kolaylıkla dönemezsiniz. Hız kazanmak için mouse ile sağ sol yapacaksınız.

Bunny ‘de önemli nokta ve bunu yaparken : Mouseyi sağa çevirdiğinde “D” ye Sola çevirdiğinde “A” ya basarak hız kazanacaksınız. Köşelerden dönmek için sola dönecekseniz mouseyi sola çevirirken aynı anda “A” ya basacaksınız Sağa dönmek için tam dersi Pratik yaparak geliştirebilirsiniz.

Bunun haricinde bunny cfg, bunny kodları şeklinde internetten arama yaparak çeşitli dosyalar indirip bunny yapabileceğinizi zannetmeyin. Özellikle belirtmek isterim ki her server ‘da bunny yapamazsınız. Sadece bunny desteği açık olan sunucularda bunny yapabilirsiniz. Yazımda belirttiğim gibi profesyonel cs serverları bunny ‘yi desteklemez. Ancak eğlence amaçlı özellikle bunny yapılması için açılmış cs serverlarıda mevcuttur. Bu sebepten yok bunny cfg, yok bunny programı şeklinde isimlendirilmiş dosyaları bilgisayarınıza indirerek boşuna uğraşmayın..

Etiketler
Yorumlar

2 Yorum Yapılmış!

can atasever

Oca 04, 2012

Hala daha severek oynarım mereti :D

Cevapla

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar