Çilek Çocuk Odası Takımları

Yazar: sanalzade Tarih: 5 Haziran 2012

Çilek Çocuk Odaları

Gerek tasarımı gerekse özellikleri bakımından çilek markası çocuklarınıza keyifli ortamlar sunuyor. Birbirinden farklı tasarımlar ile çocuk odaları , Çilek Mobilya‘nın geniş ürün yelpazesinde yerini almış vaziyette.

Çilek çocuk odalarında en çok aranan ve en çok tercih edilen model arabalı çocuk odaları modelleridir. Arabalı çocuk odalarının kızlar için üretilmiş modelleride bulunmaktadır.

Hoş tasarımlara sahip Çilek çocuk odaları tıpkı prens ve prenseslere göre en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. Çilek çocuk odalarına mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz.

Kısaca çilek çocuk odaları modellerini şöyle bir göz atalım.

Çilek Odası

Çilek kara korsan çocuk odası

Çilek kara korsan çocuk odası hareketli kıpır kıpır yerinde duramayan çocuklar için dizayn edilmiş. Ahşap tonlar kullanılarak bir korsan gemisinin ortaya çıkmasını sağlamışlar. Aynı zamanda hem ranza olarak hem de tek karyola şeklinde tercih seçeneğinede sahipsiniz.

Çilek odası

Çilek Denizci Çocuk Odası

Mavi tonların en iyi yansıması olarak çilek denizci çocuk odası, mavi ve beyazlar içinde tasarlanmış çok hoş bir model olarak karşımıza çıkıyor. Yine aynı şekilde ranza veya tek karyola şeklinde tercih seçeneğiniz bulunmakta.

Çilek çocuk odalarının diğer modellerine aşağıdan göz atabilirsiniz. Çocuk odası modellerini görüntülemek için resimleri tıklamanız yeterlidir.

Çilek Genç Odası Modelleri

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar