Çiçek Desenleriyle Evinize Baharı Getirin

Yazar: sanalzade Tarih: 5 Şubat 2014

Çiçek desenleriyle evinize bahar havası katmaya ne dersiniz?

Evinizin dekorasyonunda kullanacağınız çiçek desenleriyle baharı dört mevsim yaşayabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece, çiçek desenli dekorasyon ürünlerini doğru renk ve yoğunluklarla kullanmak. Üstelik bunu yapmanın bin bir türlü yolu var. Aklınıza hemen sıfırdan çiçekli yeni mobilyalar satın almak gelmesin. Daha ekonomik olarak, bütçenizi zorlamadan küçük dokunuşlarla üstesinden gelebilirsiniz.

Örneğin, berjerinizi çiçek desenli bir kumaşla yenileyebilirsiniz. Piyasada bu işleri yapan o kadar çok firma var ki, kumaşını beğenmeniz yeterlidir. Aynı şekilde perde yada halı düşünebilir, devamında çiçek desenli dekoratif aksesuarlara yönelebilirsiniz. Hatta duvar kağıtlarıyla bile bu işin üstesinden gelebilirsiniz.

Rengarenk çiçek desenleriyle kaplı bir duvar ne hoş olurdu öyle değil mi?

çiçek desenli duvar

Önce bir fikir belirleyin, bu konuda derlediğimiz örneklere sizlere ilham verecektir. Birazda eskileri yenileme, yani meraklı olması gerekiyor. Görselde göreceğiniz üzere, duvara asılmış çiçek desenli bir kumaş ve hemen altında eskitme yada eskitme işlemi uygulanmış bir masa yer alıyor. Çok şık dekoratif bir köşe oluşturulmuş sizde deneyebilirsiniz.

çiçek desenli duvar kağıdı

Eve bahar havası katmanın en kolay yollarından biride çiçek desenli duvar kağıtlarını kullanmak. Tıpkı örnekteki gibi mobilya ve koltuklarınızla uyum oluşturan renklerde seçip yaşam alanınıza canlılık katabilirsiniz.

çiçek desenli yatak odası dekorasyonu

Sıra geldi yatak odalarına, ister bir nevresim takımı yada çiçek desenli yastıklar kullanabilirsiniz. Emin olun çok şık duracaktır. Aynı şekilde çiçek desenli bir gece lambası da kombinasyona bambaşka bir hava katacaktır.

çiçek desenli oturma odası dekorasyonu

Çiçek desenlerini oturma odalarında ise, berjerler, koltuk yada kanepeleriniz üzerinde değerlendirebilirsiniz. Başta da bahsettiğimiz gibi kılıflarını yenilemeniz işinizi görecektir.Önemli olan doğru renkleri bir araya getirebilmek. Örneklere göz atmaya devam edin.

çiçek desenli salon dekorasyonu

çiçek desenli ev dekorasyonu fikirleri

çiçek desenli çocuk odası dekorasyonu

oturma odası çiçek desenli duvar kağıtları

çiçek desenli yatak odası dekorasyonu

çiçek desenli yatak odası dekorasyonu

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar