Cacharel Eşarp 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Yazar: sanalzade Tarih: 19 Nisan 2013

Cacharel 2013 ilkbaharına verandadan romantik bir merhaba diyor. Hafif rüzgarların getirdiği bahar kokusunu soluklayabileceğiniz, yaz sıcaklarında gölgede salıncağınıza uzanıp kitabınızı okuyabileceğiniz, geceleri yıldızları seyredebileceğiniz müstakil evlerin yerleridir verandalar.

Cacharel Eşarp 2013 Modelleri

Sarmaşıklar olmazsa olmazıdır verandaların. Huzur ve sakinlik ayrılmaz birer parçasıdır onların. Bazen göle bakar, bazen bir ormana, bazende sevdiklerinizi size getiren bir yola. Yüzde yüz saf ve birinci sınıf ipeğe değer katan Cacharel tasarımları bu sezon yine kadınların gözdesi olacak.

Cacharel Eşarp 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu – Video

Sınırlı sayıda üretilen Cacharel 2013 ilkbahar yaz koleksiyonu ipek eşarplar, adeta zerafet ve asaletin birer simgesi. Koleksiyonun ana temasını oluşturan renkler; zümrüt yeşili, limon sarısı, lacivert ve tonlar. Ayrıca limon sarısı, lacivertler, saks ve kontrast renklerde ilede modaya temas ediyor.

Dünyanın moda renkleri ve baharın canlılığını yansıtan tonları ile en güzel Cacharel eşarpları bu ilkbahar ve yazda zevkle kullanacaksınız. Modellerin tamamına göz atıp, size en yakında Cacharel Eşarp satış noktasını öğrenmek için cacharelesarp.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar