Büyük Çanta Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 11 Ocak 2013

Büyük Çanta Modelleri ile Modayı Takip Edin!

Son zamanlarda bayanların çanta konusunda çokça tercih ettiği ve başlı başına bir moda olan büyük çantalar, bu yılda etkisini fazlasıyla hissettirecek. Ünlü markaların çanta koleksiyonlarında başı çeken büyük çantalar, bayanlara hem mükemmel bir dış görünüş hem de hacimli bir kullanım sunmaktadır.

Bu yıl özellikle Gucci, Chanel, Burberry, Louis Vuitton gibi büyük moda markalarının defilelerinde farklı modellerde büyük çanta tasarımları yer almaktadır. Bu yılın büyük çanta modellerinde deri tasarımalar dikkat çekmektedir. Söz konusu deri çanta modellerine eklenen derin çizgiler ile düz bir görüntü yerine hareketli bir kullanım oluşturulmuştur. Bu yılın diğer bir dikkat çeken büyük çanta modeli ise süet tasarımlardır.

Büyük Çanta Modası

Süetin mükemmel dokusu ve otantik görünümü ile bayanlar farklı bir heyecan yaşayacaklar. Yine süet modellere ünlü markalar tarafından püsküllerle hareketli ve daha otantik bir hava katılmıştır. Bu yılın farklı kumaşlardaki çanta modellerinde farklı toprak tonları ağırlıktadır. Toprak tonlarının dışında klasik renklerin yanında çarpıcı renkler de göze batmaktadır. Büyük çantalarda bu yıl özellikle kısa el askılı modeller yer alırken zaman zaman da bazı markaların büyük çantalarında boyundan askılılar da yer almaktadır.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar