Burçlara Göre Gelinlik Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 1 Temmuz 2013

Burç karakterlerine göre gelinlik tercihi yapmak isterseniz her burca öneriler şöyledir;

Koç Burcu; Daha dinamik ve canlı görüntüleri severler. Bu yüzden tercihleri klasik gelinlik tercihlerinden biraz daha farklıdır.

Boğa Burcu; Genelde geleneksel modelleri tercih ederler. Çünkü onlar için gelenekler önemlidir. İpek gelinlikler tam onlara göredir. Sade gözüken kolsuz gelinlikleri tercih ederler.

İkizler Burcu; Daha çok dökümlü kumaşları tercih ederler. Kabarık gelinlik modelleri tam onların ruh haline göredir. Ayrıca dantel eldivenleri de tercih ederler.

Yengeç Burcu; Kabarık gelinlik modelleri ve kristal işlemeleri tam onlara göredir. Simetrik kesimli gelinlik modelleri tam onlara göredir. Saç modelleri de taşlarla süslenebilir.

Aslan Burcu; Aslanlar yeni gelinlik modellerini tercih ederler. Cesaret gerektiren farklı temalı gelinlikler tam onlara göredir. Küçük şapkalar ya da uzun duvaklar tercih ederler. Seçkin bir şıklık tarzları vardır.

Başak Burcu; El işi gelinlikleri tercih ederler. Onlar için şıklık ve gösteriş önemlidir. Hafif kuyruklu ve işlemeli gelinlikler tam onlara göredir.

Terazi Burcu; Işıltılı kumaşları tercih ederler ve kat kat gelinlik modelleri tam onlara göredir.

Akrep Burcu; Düz modelli gelinleri tercih ederler. Makyajda koyu tonları tercih etmektedirler.

Yay Burcu; Onlar için rahatlık en önemlisidir. Bu yüzden kabarık ve çok gösterişli modelleri tercih etmezler. Sadelikten yanadırlar.

Oğlak Burcu; Kabarık gelinlik modelleri tam onlara göredir.

Kova Burcu; Gelinlikte tüy gibi ince ayrıntıları severler.

Balık Burcu; genellikle fil dişi rengini tercih ederler ve alt kısmı pasta olan modelleri severler.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar