Bulaşık Makinesi Tavsiyeleri

Yazar: sanalzade Tarih: 21 Aralık 2012

Bulaşık makinesi alırken nelere dikkat edilmelidir?

Günümüzde her gün gelişen beyaz eşya sektörü önemli bir yere sahiptir. Bulaşık makineleri de beyaz eşyaların artık en önemlilerindendir. Bulaşık makinesi satın alınırken ekonomik modeller tercih edilmelidir.

Teknolojinin ilerlemesiyle beraber içindeki bulaşık miktarını algılayabilen, ona göre elektrik, su tüketimi yapabilen makineler bulunmaktadır. Sizlere bu modelleri tavsiye ediyorum.

Bulaşık Makinesi Tavsiyeleri
Kısa ve uzun programlarda makinenin sesi fazla olduğu için sessiz olanları tercih etmelisiniz. Ayrıca hassas ve çabuk kırılabilir bulaşıklarınız için hassas ayar programlı bir bulaşık makinesi alabilirsiniz. Eğer biraz titizseniz ekstra hijyen programlı bir makine tercih etmelisiniz. Raf hacmi büyük makineler daha geniş kapasite sağladığından bir seferde daha fazla bulaşık yıkayabilirsiniz.

Eğer ben bu kadar işlemle uğraşamam diyorsanız tek düğmeyle çalışabilen bulaşık makineleri mevcuttur. Zamanı kısıtlı olan kişiler için bu makinede tercih edilebilir. Zamanı az olan kişiler için kısa programda bulaşık yıkamakta çok faydalı olur.

Bulaşık makinelerinin fiyatları markalara göre değişiklik gösterebilir. Herhangi bir markanın da model ve özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Bulaşık makinesi fiyatları yaz aylarına oranla kışın daha uygun olmaktadır.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar