Bu Yazın Ana Karakteri: Takılar

Yazar: sanalzade Tarih: 26 Nisan 2013

2013 yazının takı trendlerine gelince… Bu yıl kolyelerde, bileziklerde, küpelerde dilediğinizce abartıya kaçabilirsiniz. Çünkü bu yaz takıda abartının ve özgürlüğünün yazı. Dilediğinizi takıp takıştırmak serbest. Tasarımcılara göre takılar ya görünürlüğünü iyice ortaya koymalı ya da hiç takmamak en güzeli.

2013 Takı Modası

Bu yaz tasarımcılar yine birbirinde iddialı takılar tasarlamışlar ancak bir tanesi var ki bu yaz onları takmayan kimse kalamayacak diyebiliriz. Balenciaga’nın yüzükleri bu yaz boru yüzüklere kattığı yorumla yine popülerleşti. Balenciaga’nın defilesinde yer verdiği altın yüzükler beşli takım halinde halkalara eklenen ince kıvrımlı halkalarla birleştirilerek tasarlanmış. Aslında her bijuteride kolayca bulabileceğiniz yüzükler bunlar.Bu yüzükleri ring party akımını da çoktan başlatmış durumda. Siz de trendy olmak istiyorsanız beş parmağa birden takılan bu yüzüklerden mutlaka edinin ve yazı özgür stilinizle karşılayın.

Takı Modası – Foto Galeri

2013 Takı Modası Resimleri

Kolyelerde de birçok tasarım harikası parça bu yaz yine takı tutkunlarının dikkatini çekmeyi başaracak. Yine abartılı, şaşaalı kolyeler boyunları süsleyecek. Geçen sezondan beri görmeye alışık olduğumuz tasma kolyeler bu sezonda da daha yenilikçi fikirlerle tekrar dizayn edilerek beğeniye sunuluyor. İnci kolyelerin yıllardır geçmeyen modası bu sezon da varlığını gösterecek. Chanel’in alışkanlık yapan inci kolyeleri bu sezon daha çarpıcı bir tasarıma bürünmüş ve daha da gösterişli. Bu yaz takıların modada baş rol oynadığı bir yaz olacağa benziyor.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar