Bu yaz hem rahat edecek hem şık görüneceksiniz. Üstelik artık yanınızda iki ayakkabı taşımanıza gerek yok. Bu yazın trendi gizli topuklu loafer ve babetler huzurunuzda!

Gizli Topuklu Loafer ve Babetler

Kadınlar her zaman boylarını olduğundan biraz daha uzun göstermek ister. Hatta çoğu zaman yanında iki ayakkabı taşıyarak bir günü bitirirler. Bu yazın trendi ise kadınları bu dertten kurtarıyor. Gizli topuk loafer ve babetlerle hem şık görünecek hem de rahatlığınızdan ödün vermeden boyunuzu uzun göstereceksiniz.

Rahatlığına düşkün kadınlar için tasarlanan babet ve loaferlarla artık iş çıkışında çağırıldığınız bir akşam yemeğine de gidebileceksiniz. Bu ayakkabıları düz siyah elbiselerinizle, dar pantalonlarınızla ve mini şortlarınızla kombinleyip gece programlarınızda rahat edeceksiniz.

Gizli topuklu babet ve loaferların farklı renk ve tarzları zizigo.com’da sizi bekliyor. Yazın ayağınızdan çıkarmak istemeyeceğiniz bu ayakkabılar en canlı renklerden klasik tarzdaki modellerine kadar her çeşidiyle 74,90 TL’den başlayan fiyatlarıyla www.zizigo.com’da!

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar