Bol Paça Pantolon Modelleri ve Kombinleri

Yazar: sanalzade Tarih: 18 Ekim 2012

Bol paça pantolon modelleri ve ilham alınabilecek kombin örneklerini sizler için bir araya getirdik. Bol paça diğer bir tabirle İspanyol paça pantolonlar üzerine ne giyilir, bol paça pantolonlar kimlere yakışır buyrun hep hep birlikte göz atalım.

Bol Paça Pantolon Modelleri

Bol paça pantolonları düzgün bir şekilde kombin yaptığınız zaman rahat ve şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Bacak boyu uzun ve basensiz hanımlara bu modeller çok yakışır. Saç modelleri olarak uzun kesimler daha bi popülerdir.

Bol paçalar da dikkat edilmesi gereken husus; eğer kısa boylu iseniz topuklu ayakkabıyı mutlaka giymelisiniz. İspanyol paça pantolonlar boyunuzu her zaman kısa gösterir. Bu ayrıntıyı unutmamanızı tavsiye ederiz.

Örnek bol paça kıyafet modellerine galeriden göz atabilirsiniz. Ayakkabı seçiminde de babet ayakkabılar ideal ve sık kullanılan parçalar arasındadır. Ucu sivri ayakkabılarda tercih edilebilir.

Bol paçaların üzerine bluz, gömlekler çok yakışır mevsimine göre, ceket, kazak ve süveterleri tercih edebilirsiniz. Büyük boy çanta modelleri de olmazsa olmazlar arasındadır.

Etiketler
Yorumlar

1 Yorum Yapılmış!

eda

May 20, 2013

peki neden şimdi de bol paça moda değil???

Cevapla

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar