Blazer Ceket Modelleri 2014

Yazar: sanalzade Tarih: 16 Ağustos 2013

Son yıllarda, modanın vazgeçilmezlerinden biri olan blazer ceketler, bu sene de popülerliğini koruyor. Kısa blazer ceketlerin aksine 2014’te, uzun ve daha renkli, desenli modeller, insanların beğenisine sunuluyor. Blazer ceket modelleri, 2014 yılında da tercihte üst sıralarda olmaya devam edecek.

Blazer Ceket Modelleri 2014

Erkeklerin popüleri olan blazer ceketler, son yıllarda kadınlar için de vazgeçilmez aksesuarlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Renkli blazer ceketlerle şıklığını konuşturan kadınlar, 2014 yılında da göz kamaştırmaya devam edecekler. Etek, şort, kot, pantolon gibi her türlü alt kıyafetin üzerinde rahatlıkla kombin edebileceğiniz blazer ceketler, yeri geldiğinde resmiyet, yeri geldiğinde ise spor görünüm kazandırmaktadır. Rengarenk ve uzun blazer ceketlerin süsleyeceği vitrinler, şimdiden şekillenmeye başladı. Blazer ceket modelleri, 2014 yılında oldukça popüler olarak görülecek.

İnsanların modayı takip etmeleri, göze hoş gelen kıyafetlerin oluşturulmasında en büyük etken olarak görülmektedir. Bu şıklığın en önemli parçalarından biri olan blazer ceketler de, 2014 yılına damgasını vuracak modellerle, piyasaya bomba gibi bir giriş yapacak gibi görünüyor.

İşte sizler için derlediğimiz 2014 Blazer Ceket Modelleri ve kombinleri

Etiketler
Yorumlar

1 Yorum Yapılmış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar