Beyaz Tişört Giyme Rehberi – Beyaz Tişört Kombinleri

Yazar: sanalzade Tarih: 4 Haziran 2014

Beyaz tişörtler nasıl giyilir? yaz stilinize şıklık katacak kombin önerileri Sanalzade’de sizlerle.

Gardropların sade ama en kullanışlı parçası beyaz tişörtler havaların ısınmasıyla birlikte yeniden gündemimizde. Her tarza ve stile uyum sağlayan bu kurtarıcı parçayı sezon trendlerine uyumlu şekilde nasıl giyebiliriz rehberiniz olabilecek kombinasyonları sizler için derledik…

Beyaz renk bir tişörtü sınırsız sayıda kombinasyonunun içerisinde kullanmak mümkündür. Beyaz diğer tüm renklerle uyumlu olduğu için yakıştı yakışmadı gibi riski olmaz. İster gündüz, ister gece hemen her çeşit pantolon yada etekle rahatlıkla giyilir.

beyaz tişörtler

Tek dikkat edilmesi gereken her kıyafette olduğu gibi yaka modeline dikkat etmek. Malumunuz vücut hatlarını hoş gösteren bir tarz oluşturmak için ne giyersek giyelim doğru kesimi bulmamız şart.

Beyaz Tişört Kombinleri

beyaz tişörtler

Büstiyer, derin yuvarlak, kare ve V yaka gibi açık kesim yakalar her ölçüdeki kadına yakışır. Aynı zamanda gövdeyi olduğundan daha uyun gösterir. Özellikle minyon tipliyseniz beyaz tişörtünüzün yakası açık kesimlerden tercih edin.

beyaz tişörtler

Bisiklet yaka yada kayık yakalar ise boynu, omuzları, yüzü ve küçük göğüsleri daha orantılı gösterir. Degaje yaka ve balıkçı yakalar ise dikey bir hat oluşturduğundan diğer modeller gibi vücudu olduğundan daha uzun gösterir.

beyaz tişörtler

beyaz tişörtler

beyaz tişörtler

beyaz tişörtler

beyaz tişörtler

beyaz tişörtler

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar