Beyaz Gömlek Modelleri ve Kombinleri

Yazar: sanalzade Tarih: 28 Nisan 2013

Beyaz gömlek, her tür kıyafet ile kombin edilebilen bir giysi olarak gardıroplarımızın hayat kurtaran müdavimlerinden biridir. Ancak, 2013 bahar modasında beyaz gömlekler ile olan bu gönül bağımız ziyadesiyle kuvvetlenecek, zira 2013 ilkbaharında beyaz gömlekler her yerde olacak.

Beyaz Gömlek Kombinleri

Beyaz gömlekler spor kıyafetlerde de; örneğin güzel bir kot üzerinde spor kesim bir beyaz gömlek şeklinde; şık davetlere uygun türden kıyafetlerde de ; örneğin şık bir tayyör ile birlikte giyilen abiye kesim bir beyaz gömlek şeklinde; rahatlıkla ve severek tercih edilen en gözde giysilerden biri olacak.

Renklerin her türü ile uyum gösterebilen bir renk olan beyazın tek renk olarak hakim olacağı gömlekler, bin bir çeşit model ile modacılar tarafından 2013 bahar ve yazında olmazsa olmazlar arasına alınmıştır. Gömleklerde bazı detaylar (transparan kumaş eklemeleri, küçük payet işlemeleri, vb.) ile farklılaştırmalar da görülecektir.

Lazer kesim beyaz gömlekler her zevke hitap eden modeller olacak; yaka ve düğmelerde işlemeler göz alacak. Beyaz gömleklerinizi tamamen kendi zevkinize uygun seçtikten sonra aksesuarlar ile giyiminize renk ve hareket katmayı ihmal etmeyin.

Renk renk kolyeler; her model çanta; şık ayakkabılar hepsi sizin için. Beyaz gömleğinizi kombin yapacağınız giysiyi bulmakta da hiç zorlanmanızı beklemiyoruz, zira 2013 bahar ve yaz modasında renk renk etek ve pantolonlar sizin için vitrinleri süslüyor olacak.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar