Beyaz Elbise Kombinleri 2014

Yazar: sanalzade Tarih: 24 Haziran 2014

Birbirinden şık beyaz elbise kombinleri foto galerimizde sizlerle. Beyaz elbiseler nasıl kombinlenir? beyaz elbisenin altına ne renk ayakkabı giyilir? işte ilham alabileceğiniz kombinasyonlar.

Bu yaz baştan aşağı beyaz giyinmek baskın trendlerden biri. Ünlülerden sokak stillerine kadar her yerde beyaz şıklık fora. Özellikle mini kesim vücudu saran fit beyaz elbiseler çok moda. Peki biz nasıl giyebiliriz?

Aslında beyazı kombin yapmak çok basit. Beyaz açık ve ağırlığı olmayan sade bir renk olduğu için diğer tüm renklerle çabucak uyum sağlar. Zira, tek parça elbiselerde önemli olan vücut hatlarınızı dikkat alıp size yakışacak elbiseyi bulmanız ve doğru aksesuarlarla kombinlemenizdir.

Beyaz Elbise Kombinleri

beyaz elbise kombinleri

Örneğin, boyunuz kısaysa kemer kullanır, yüksek belli beyaz elbise seçersiniz ve en uzun boyluları dahi kısa gösteren bilekten bağlı topuklurdan uzak durursunuz. Bacaklarınızı uzun göstermek isterseniz dizin üzerinde biten elbise seçersiniz.

beyaz elbise kombinleri

Beyaz elbisenin altına hangi renk ayakkabı giyilir? derseniz…

En çok nude yani ten rengi ve beyaz ayakkabılar yakışıyor. Ama farklılık olsun diyorsanız bir kırmızı, pembe hatta açık sarı neon renkleri de tercih edebilirsiniz. Ten renginiz esmerse siyahda tercih edebilirsiniz.

beyaz elbise kombinleri

beyaz elbise kombinleri

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar