Beni Seviyor mu?

Yazar: sanalzade Tarih: 8 Şubat 2014

Beni seviyor mu? benden hoşlanıyor mu? yoksa sevmiyor mu? ne kadar enteresan öyle değil mi? Gelin hep birlikte bu karamsarlığa çözüm yolları bulalım.

Ahh bu erkekler! öyle enteresanlar ki, bazen gerçekten sevip sevmediklerini anlamak ciddi anlamda zor olabiliyor. Bazende biz kadınlar hislerimize aldanıp durumu farklı yorumlayabiliyoruz. Ve devamında soru işaretlerine boğulu veriyoruz bir anda.

Aslında çok basittir bir erkeğin sevip sevmediğini anlamak.

Her iki taraf açısındada, ister kadın ister erkek farketmez. Hisler değil midir önemli olan? seviyorum, sen bir tanesin, canımsın, aşkımsın demesinin bir anlamı yoktur zira, herkez der bu süslü sözleri. Ast olan sevdiğini size hissettirip hissettirmediğidir.

Şimdi bir an için bu tatlı sözleri bir kenara kaldırın, size sevgidolu davranışlar sergileyip sergilemediğine bakın. Ona ihtiyacın olduğunda yanındaysa, acını kederini, sevincini paylaşıyorsa. Senle birlikte üzlüp senle birlikte gülüyorsa seviyor demektir.

papatya

Örneğin, arkadaşlarının olduğu bir ortamda, kalabalık yahut yeni insanlarla tanıştığınız anlarda sana nasıl davranıyor? Etrafta bir sürü insan varken, ilgisinin çoğu sende mi? sendeyse eğer bu iş tamam demektir seni seviyordur. Gayet açık.

Devam edelim… Farz-ı misal ona kendinden bahsettiğinde ne tür tepki veriyor? İşinden, yahut gününün nasıl geçtiği ilgili konulara nasıl tepki veriyor? seni adına seviniyor, hayatında ki iyi yada kötü gelişmelere senle birlikte morelinizi bozuyor yada seviniyorsa cevap yine belli; seni seviyor ve önemsiyor.

Beraberken geçirdiğiniz vakitlere, her fırsatta yanında mı olmak istiyor yoksa, boş zamanlarını farklı mı değerlendiriyor? Yoğunluğuna rağmen sana vakit ayırıp beraber vakit geçirmek istiyorsa bu iş tamamdır. Yada aynı şekilde, gün içinde seni arıyor, mesajlar atıyorsa seni düşündüğü apaçık ortada.

Özetle, beni seviyor mu sorusunun cevabı hislerdir. Hissediyorsan eğer gerçek anlamda daha fazla kurcalama. Yukarıda yazılanları unut, temsili örneklerdi hepsi onlarca farklı şekilde çoğaltılabilir. Kalbinin sesini dinle…

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar