Bellona 2012-2013 Koltuk Takımları

Yazar: sanalzade Tarih: 8 Kasım 2012

Bellona mobilyanın koltuk takımı modellerine göz atmaya ne dersiniz? Koltuk takımı siparişi vermeden önce sizin için derlediğimiz yeni sezon ürünlerine mutlaka göz atın. Tasarımı bakımından evlerinize zenginlik katacak modern takımlar sizleri bekliyor…

Bellona Koltuk Takımları

Ev dekorasyonunda ilk hedef olarak özellikle salon ve oturma odası kısımlarında koltuk takımları seçilir ve buna uygun aksesuarlar ile bütünlemeler yapılır. Duvarların rengi, zemin rengi, halılar ve diğerleri buna uygun kombinlerle bir araya gelir.

Bu bakımdan duvarınızın rengini istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz, halınızı yenileyebilirsiniz yada aksesuarlarda değişikliklere gidebilirsiniz. Ancak, fiyat ölçüsü, yekünü bakımından koltuk takımını baştan iyi seçmek dekorasyonunuzu daha ekonomik şartlar altında tamamlamanıza olanak sağlayacaktır.

Sitemiz üzerinden marka ayrımı yapmadan, modern yaşam alanlarının oluşturulması konusunda sürekli önerilerde tavsiyelerde bulunuyoruz. Bellona markası da bu alanda modern ürünleri ile sürekli dikkat çekiyor.

Bir önceki yazımızda, bellona bolivya koltuk takımı modelini sizlere göstermiştik. Bu yazımızda ise diğer model takımlarını seçimlerinizde sizlere katkı sağlaması amacı ile bir araya getirdik. Hemen aşağıda yer alan galeriden şık ve modern ve göz alıcı modellere galeri şeklinde göz atabilirsiniz.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar