Beatiful Widgets Android Uygulaması

Yazar: sanalzade Tarih: 14 Haziran 2012

Android Beatiful Widgets Uygulaması

Merhabalar, bildiğiniz üzere bir çok android telefona sahip olan kişiler telefonunu güzel bir görünüme kavuşturmak ve kendi egolarını tatmin etmek için bir çok android uygulaması arayışı içerisine girerler. Her geçen gün yeni bir android uygulaması çıkmasına rağmen piyasada oturmuş uygulamalar var.

Bir uygulama popüler olmuşsa bilinki kullanım oranına göre popüler olmuştur. Bazı insanlar telefonunda güzel saatler,kısayollar , hava durumu , tarih gibisinden özellik olmasını ister. İşte bu yazımızda sizlere telefonuzda şık duracak bir şekilde yapılmış saat,kısayollar,hava durumu ve tarih gibi özellikleri bulunduran bir android uygulamasını sizlere tanıtacağım.

Beatiful Widgets İle Telefonunuz Daha Şık !

Android Uygulaması

Bu uygulamanın adı Beatiful Widgets’dir.Uygulama LevelUp Studio tarafından geliştirilip sunulmuştur. Uygulamada henüz Türkçe dil desteği yok yani uygulamanın dili İngilizce. Uygulamanın kolay kullanımı kullanıcıların dikkatini çekmektedir.

Bluetooth, Saat, 3/G, hava durumu, pil göstergesi ve daha fazlası

Başlıkdada belirttiğimiz gibi bu android uygulamasında Bluetooth, Saat, 3/G, hava durumu, pil göstergesi ve daha aklınıza gelen bir çok özelligi kolay bir şekilde kullanacabileceksiniz. Her yönüyle Beatiful Widgets uygulaması gerçekten popüler bir uygulamadır. Telefonunuza şıklık ve sadelik katacak olan bu uygulama sizlerinde dikkatini çekeceğini düşünüyorum. Kısacası Beatiful Widgets ile telefonunuz şıklığıyla bir numara haline gelecektir.

Uygulamayı buraya tıklayarak indirebilir veya aşağıdaki barkod kodundan faydalanabilirsiniz. Google play store üzerinden indireceğiniz bu uygulama bi android telefonda bulunması gereken en iyi uygulamalardan biridir.

Android uygulamaları

Etiketler
Yorumlar

1 Yorum Yapılmış!

ali

Haz 14, 2012

hocam lafi ne uzatmisin ya.

Cevapla

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar