Bayan Palto Modelleri 2013 Kombinler

Yazar: sanalzade Tarih: 10 Kasım 2012

Merhaba hanımlar, kış alışverişine çıkmadan önce palto modellerine göz atmaya ne dersiniz? En güzel kış kombinlerini, ilham alınabilecek şık bayan paltolarını galerimize ekledik. Yeni sezonda trendler nedir? hangi tarz paltoları tercih etmeliyim diyorsanız eğer göz atmanızda fayda var.

Bayan Palto Modelleri

Malum havalar artık iyice soğumaya başladı, paltolar, kabanlar ve ceketler gardroplardan dışarıya çıkmaya başladı. Sizlere bu yazımda, bayan paltolarından bahsetmek istedim hoşuma giden bir kaç palto modelinide galeriye ekledim…

Palto satın almadan önce, paltonun uzunluğu, ihtiyaçlarınıza göre cepli olup olmaması, kıyafetlerinize olan uyumu önemlidir. Bu bakımdan bu kış pek çok alternatif sizleri bekliyor. Desenli ve baskılı modeller oldukça ön planda. Kürk detaylarının yer aldığı modelleri de sıkça görür olduk.

Beyaz ve krem tonlarında, yünlü pamuklu modellerde bi o kadar şık duruyor. Karar vermek biraz zor olacak sanırım :) çünkü oldukça renkli modellerde vitrinleri süslemeye başladı… Hemen aşağıda yer alan resim galerisinden sizin için derlediğim bir kaç modele göz atabilirsiniz.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar