Banyo Mobilyaları Modelleri 2013

Yazar: sanalzade Tarih: 24 Kasım 2012

Banyolar için şık ve modern banyo mobilyalarına göz atmaya ne dersiniz? 2013 sezonunda zarif tasarımları ile dikkat çeken şık mobilyaları sizler için bir araya getirdik. Banyo dekorasyonuna başlamadan önce ilham alınabilecek en güzel örnek modellere foto galerimizden göz atabilirsiniz…

Banyo Mobilyaları

Banyo mobilyası seçerken dikkat edilmesi gereken püf noktalar
Banyolarda öncelikli hedef kullanılan mobilyanın suya dayanıklı olmasıdır. Bunun için koruyuculu, film tabakalı, lake boyalı ileri teknoloji ile üretilen ürünler ilk tercihlerinizin arasında yer almalı. Su ve rutubete karşı kendini muhafaza edebilecek ürünler seçmek önemlidir. Eğer bütçenizde el veriyorsa birinci sınıf ahşap mobilyaları satın alma yoluna gitmenizi tavsiye ederiz.

Diğer önemli husus ise banyonuzda yer alacak bakım ürünleri, havlu vb. ürünlere kolay erişebileceğiniz raflı bölmeli ideal banyo mobilyalarına yönelmek. Bu konuda sizlere ilham verebilecek bir kaç örnek modeli galerimize ekledik. Crop mobilyanın koleksiyonların derlediğimiz banyo mobilyalarına göz atarak yeni ve modern ürünlere göz atabilirsiniz. Bu ve benzeri mobilyaları banyo alanınıza göre farklı renk seçenekleri ile özel ürettirebilirsiniz.

Modern Banyo Mobilyaları

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar