Balıksırtı Örgü Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 12 Ağustos 2013

Balıksırtı örgü modelleri arasından ahenkli, şık ve modern görünümlü olanları sizler için bir araya topladık. Sezonun trendi Balıksırtı Örgülerini saçlarınıza uygulamadan önce derlediğimiz örneklere mutlaka göz gezdirin…

Balıksırtı Örgü Modelleri

İki yandan balıksırtı örülmüş olan saçlar ortada birleştirilebilir. Böylelikle saçların ahengi daha çok kendini gösterecektir. Şık bir küpe balıksırtı örgülerden yapılmış bir topuzu kesinlikle çok etkileyici gösterecektir. Balıksırtı örgü modelleri değerlendirildiğinde farklı renklerle renklendirilmiş olan saçların örüldüğü modellerin de çok tuttuğu bilinmektedir. Bu modeller sayesinde saçlarınızda balıksırtı örgüsünün içinde yeşil, kırmızı, mavi renkler dolanacaktır.

10 Adımda Balıksırtı Saç Örgüsü Nasıl Yapılır?

Balık Sırtı Saç Modeli Resimleri

İki balıksırtı örgünün arkadan buluşturulması ve yeni bir balıksırtı örgünün oluşturulması şeklinde tasarlanan model de kesinlikle şık duracaktır. Genellikle uzun saçlar için bu modeller tasarlansa da kısa saçlar için de küçük balıksırtı örgüler düşünülebilir.

Bu modeller sadece saçın arka tarafında değil aynı zamanda yan taraflarda da şık duracaktır.

En Güzel Balık Sırtı Saç Örgüleri

Bu hususta aynı zamanda modelin yüz şeklinin de göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Yüz şekline uygun olarak tasarlanan örgü modelleri daha başarılı bir sonuç ortaya çıkaracaktır.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar