Bal Köpüğü Saç Renkleri

Yazar: sanalzade Tarih: 16 Ağustos 2012

Bal köpüğü saç renkleri, daha çok esmer tenli bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Beyaz tene sahip bayanlara bal köpüğü rengi tavsiye edilmemektedir. Peki, bal köpüğü saç rengi nasıl elde edilir? kimlerin bu saç rengini kullanması gerekir?

Bal Köpüğü Renkleri

2012 yılınında en moda saç rengi olarak karşımıza çıkan bal köpüğü, eğer bronz bir tene sahipseniz size çok yakışacaktır. Hafif esmer tenli olanlar, yani fazla esmer olmayan hanımlarda bal köpüğü saç renklerinden iyi sonuçlar elde edebilir. Mavi, ela, kahve ve yeşil gözlü hanımlarada bal ve tonları çok yakışır.

Bal Köpüğü Saç Renkleri – FOTO GALERİ

Peki evde bal köpüğü saç rengini elde edebilirmiyiz?

Bal köpüğü saç rengine ulaşmanın en kolay yolu, mutlaka işinin ehli bir kuaföre gitmekten geçer. Örneğin, bal köpüğü rengi saç boyası alıp evde saçınıza uyguladığınızda farklı sonuçlar alabilirsiniz. Kısaca bu durum mevcut saç renginize göre değişir diyebiliriz. Bir iki deneme ile sonuça yakınlaşabilirsiniz ancak buda saçlarınıza zarar verebilir.

İnternet üzerinde bir çok tarif vb. anlatımlar var ancak, en pratiği kuaföre gitmekten yana olmalıdır. Zira yapacağınız hatalar moralinizi bozabilir. Tabi bu sizin seçiminizdir. Bu sebepten bal köpüğü rengi bu şekilde elde edilir demekten kaçınmak istiyoruz.

Herşey gönlünüzce olsun…

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar