Ayakkabı Modası 2013 Yaz

Yazar: sanalzade Tarih: 4 Temmuz 2013

Moda denildiği zaman ilk sırada kıyafet çeşitliliği, ikinci sırada ise ayakkabı modelleri akla gelmektedir. 2013 Yaz sezonu ayakkabıları da, 2013’ün moda akımına uyum sağlamıştır. Her dönemin kıyafet, saç, makyaj modasına uyum sağlayan ayakkabılar 2013’te de bu modayla uyum içerisindedir. Özellikle bayanların, ayakkabılara olan düşkünlüğü 2013 yaz sezonu ayakkabıları ile daha da artacağa benziyor.

Ayakkabı Modası 2013

2013 Yaz sezonu ayakkabılarında bu sene öne çıkan tonlar, kıyafetlerde ve makyajda da olduğu gibi pastel tonlardır. Pastel tonların üzerine işlenmiş, zımbalı metaller parlaklık katarak bu senenin ayakkabı modellerine hareket katmaktadırlar.

Ayakkabılarda bu sene tercih edilen desen türleri ise, zebra, timsah, leopar, yılan derisi desenleri ile çizgili elbiselere uyum sağlayacak, çizgili desenli ayakkabılardır. Puantiye, kuru kafalar ve çiçekli modeller de ön plana çıkmaktadır.

Yazlık Ayakkabılar – Foto Galeri için Tıklayın…

2013 En Şık Yaz Ayakkabıları

2013 Yaz sezonu ayakkabılarında öne çıkan renkler ise, limon sarısı, yeşil, bordo, mor, pembeye yakın kırmızılı renkler ile pastel pembe tonlarıdır. Bu senenin modasında diğer senelere fark atan en önemli özellik ise, metallerin yoğunlukla kullanılmasıdır.

Çivi şeklinde zımbalı desenli ayakkabılar, modanın uzun süre merkezinde kalacağa benziyor. Bayanların modaya olan düşkünlüğü, ayakkabılarla da tamamlanınca 2013 yaz sezonunda, göz ziyafeti ilgilileri bekliyor demektir.

2013 Yaz sezonu ayakkabıları, tüm zarafeti ile bay ve bayanların vazgeçilmez tutkusu olarak mağazalarda alıcılarını beklemektedir. Modayı takip ederek, mutlu bir sene geçirmeniz dileğiyle.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar