Arow 2012-2013 Bot Çizme Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 7 Aralık 2012

Arow, yeni sezon, sonbahar kış bot ve çizme modellerine göz atmaya ne dersiniz? Farklı alternatifleri ile en güzel kışlık bot ve dizüstü çizmeler sizleri bekliyor. Bu kış nasıl bir ayakkabı satın almalıyım diyorsanız eğer Arow markasına mutlaka göz atmalısınız.

Arow Ayakkabı Bot Çizme Modelleri

Alışveriş öncesi sizlere ilham verebilecek, modern ve şık tasarımları ile dikkat çeken markaların yeni sezon ürünlerini göstermeye devam ediyoruz. Bu yazımızda moda trendlerini koleksiyonlarına en iyi bir şekilde yantısan Arow’un sonbahar kış ayakkabılarına şöyle bir göz attık.

Ağırlıklı olarak siyah, gri ve kahverengi tonların yer aldığı bot ve çizme modellerinde dolgu topuklar, deri comfort, deri çizme bot modelleri oldukça dikkat çekiyor. Beğeneceğinizi düşündüğümüz bir kaç modeli foto galerimize ekledik. Hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

Hoşunuza giden ayakkabıları Arow’a ait online satış mağazasından indirimli fiyat ve kampanyalar dahilinde satın alabilirsiniz. Ayrıca erkek ayakkabı, bayan ayakkabı, kadın bot, kadın çizme ve tüm çocuk ayakkabı modellerini online olarak satın alabilirsiniz.

Şimdi buyurun hep birlikte daha yakından şöyle bir göz atalım.

Arow Ayakkabı Bot Çizme Önerileri

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar