Armine 2013 Sonbahar Kış Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 25 Ekim 2012

Armine 2013 sonbahar kış modelleri, tesettürlü hanımların beğenisine sunulmaya başlandı. Sezonun trend renkleri ile harmanlanan son derece zarif ve şık kıyafetler, eşarplar, pardesüler, elbiseler farklı tasarımları ile adete göz kamaştırıyor.

Armine 2013 Modelleri

Çalışmalarına 1994 yılında başlayan Armine, tesettürlü hanımlara kaliteli ve zarif ürünler sunarak bayan giyim sektöründe, kısa sürede büyük kitlelerin beğenisini kazandı ve lider markalar arasında yerini aldı.

İleri teknoloji ile donatılmış tesislerinde ile tesettür giyimin vazgeçilmez markaları arasında bayanların en çok tercih ettiği marka olarak dikkat çekmektedir.

Her yeni sezonda farklı kreaksiyonları ile dikkat çeken firma, yeni sonbahar kış sezonunda da adından sıkça söz ettireceğe benziyor.

Armine 2013, Sonbahar kış koleksiyonda tesettürlü hanımlara özel bir çok farklı alternatifi bulunan ürünler sezonun renkleri ve kendine özgü has çizgileri ile adeta göz kamaştırıyor.

Buyrun hep birlikte göz atalım…

Koleksiyonda yer alan yeni sezon ürünleri ve fiyatlarına Armine (armine.com) sanal mağazasından göz atabilirsiniz. Ayrıca yeni sezon indirimleri, çeşitli kampanyalara dan faydalanarak online alışveriş yapabilirsiniz.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar