Anneler Günü 2013 Hediye Önerileri

Yazar: sanalzade Tarih: 17 Nisan 2013

Anneler gününe sayılı günler kala onları mutlu edip, değerli olduklarını her zamankinden daha fazla hissettirmek için bir hediye fikriniz var mı? Ne gibi süpriz düşünüyorsunuz? Bir plan yada programım varmı? Çelişkiler içerisindeyseniz anneler günü için hediye önerilerimize mut laka göz atın…

Anneler Günü 12 Mayıs 2013 Pazar

Anneler Günü Hediye önerileri

Ast olan günü hatırlamak lakin, küçükte olsa bir hediye yada süprizin onları sevindirip güne anlam kattığı aşikar. Peki anneler gününde neler alabiliriz? Hafızalarımızı şöyle bir yoklayalım…

Anneler Günü

Örneğin bu yıl anneler günü sabahında ona ellerinizle hazırladığınız bir kahvaltı hazırlayıp sunmak çok iyi bir fikir olabilir. Ardından, annenizle birlikte gezmeye çıkıp tüm günü onunla geçirmeniz pek anlamlı olur. İşinizden bir günlüğüne feragat edin ve anneler gününü onunla birlikte geçirin. Belkide onunla şöyle bir oturup sohbet etmeyeli ne kadar uzun yıllar olmuştur?

Bir kadın ayakkabı, çanta veya şık bir elbise, şal yada eşarba asla hayır diyemez hemen yüzleri gülecektir. Anneler günü hediyesi olarak ilkbahar yaz sezonuna uygun bir kıyafet yada aksesuar takı, kolye yüzük gibi parçalar düşünebilirsiniz. Kişisel bakım ürünleri, ev aleti ve mutfak gereçleri de alternatifleriniz arasında olabilir.

Bilakis, ev dekorasyonu ürünlerine mutlaka göz atın anneler günü için dekoratif ürünler satın almak ideal fikirlerden. Bunun için pek çok alışveriş sitesi mevcut, uygun cazip fiyatlarda her an erişebilir durumdayız.

Her türlü imkanın olduğu bir devirde yaşıyoruz, artık teknoloji ile iç içeriz. Ama onlar o kadar şanslı değillerdi. Annenizi bir bilgisayar kursına yazdırıp uygun fiyatlarda taşınabilir bir bilgisayar satın alma düşüncesini hiçte fena olmaz sanırım. Ekranın arkaplanınada beraber çekindiğiniz bir resmi ekleyip onları şaşırtabilirsiniz. Aynı şekilde pek çeşitli teknolojik ürünler dijital kamera yada fotoğraf makineside hoş anneler günü hediyesi olabilir.

Tüm annelerin anneler günü şimdiden kutlu olsun…

Etiketler
Yorumlar

1 Yorum Yapılmış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar