Android Turkcell TV Plus

Yazar: sanalzade Tarih: 1 Haziran 2012

Turkcell TV Plus Android Uygulaması

Turkcell TV+, Android cihazınızda geniş kapsamda oluşturulmuş TV, film ve video arşivlerinden istediğinizi seçerek izleyebilmenizi sağlayan Turkcell servisidir.

Turkcell TV+ Android Uygulaması sayesinde veri bağlantı ücreti ödemeden, her an istediğiniz her yerde 40 ‘dan fazla televizyon kanalını canlı olarak izleyebilmenizi sağlamaktadır. Film arşivlerinden istediğinizi filmi herhangi bir pakete üye olmadan izleyebilmektesiniz. Aynı zamanda kaçırdığınız dizileri tekrar izleyebilmek seçeneğinede sahipsiniz.

Farklı paket seçenekleri ile lig tv veya sinema arşivine ulaşabilirsiniz. TV+ Standart ve Lig TV paketlerini günlük veya aylık olarak; Sinema Paketini aylık olarak satın alabilirsiniz.

Turkcell TV Plus Android Uygulamasında paket satın alarak örneğin, Lig TV paketi ile nerede olursanız olun, 1. Lig maçlarını canlı olarak izleyebilirsiniz.

Android Turkcell TV Plus Ekran Görüntüleri

turkcell tv plus

Android Turkcell TV Plus Detaylar

Turkcell TV Plus uygulaması şu an için Android 2.X versiyonlarda çalışmaktadır. İlerliyen zamanlarda Android 4.0 ve Android 3.0 ile uyumlu bir sürüm olacağı belirtilmiştir.

Turkcell TV+’ı kullanabilmeniz için mutlaka Turkcell’li olmanız ve kullandığınız cep telefonu numaranızı Turkcell ID ekranına girmeniz gereklidir. Bunun için http://turkcellsifre.turkcell.com.tr/ adresinden gerekli güncellemeyi yapmalısınız.

Android Turkcell TV Plus Reklamını İzleyebilirsiniz

Turcell Tv Plus Uygulaması google play store üzerinden indirmek, paket fiyatları ve tarifeler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için aşağıdaki resmi tıklayabilir veya android cihazınızın kamerasına barkodu okuyarak uygulamaya erişebilirsiniz.

turkcell tv plus

Turkcell TV Plus

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar