Android TTNET Müzik Uygulaması

Yazar: sanalzade Tarih: 18 Ocak 2013

TTNET‘in mobil cihazlar için geliştirdiği, abonelik ücreti gerektirmeyen müzik uygulaması ile binlerce yerli ve yabancı şarkı anında dinlenebiliyor. Play Store üzerinde yer alan yorumlara bakıldığında kullanıcıların bir çoğu bir hayli memnun.

TTNET Müzik Uygulaması

Sitemizi ziyaret eden kullanıcılarımıza faydalı bulduğumuz android uygulamalarını paylaşmaya, fikirlerimizi dile getirmeye devam ediyoruz. Malumunuz müzik ruhun gıdası, yaşamın her alanında mutlaka hoşumuza giden kaç şarkıyı dinlemeden yapamıyoruz.

TTNET Android Müzik Uygulamasında, 3 milyon yerli ve yabancı dinlenebildiği gibi, favori müzik listeleri de oluşturulabiliyor. Radyo alanından da istediğiniz gibi türe veya moda göre listelenmiş şarkıları dinleyebiliyorsunuz.

TTNET Müzik Uygulaması

Tek yapmanız gereken hemen aşağıda yer alan play store bağlantısı üzerinden uygulamayı indirip mobil cihazınıza yüklemeniz. Ardından, TTNET kullanıcı adı ve şifreniz veya tek şifre hesabınız ile giriş yapabilirsiniz.

TTNET Müzik kullanıcı adı ve şifresine sahip değilseniz “Üye Ol” butonuna tıklayarak ücretsiz üyelik oluşturabilirsiniz. Şarkı dinlemek için WiFi, 3G ya da EDGE bağlantısına sahip olmanız gerektiğinide hatırlatmış olalım.

Android TTNET Müzik Uygulaması, mevcut sürüm: 2.0
Gereken android sürümü : 1.6 ve üzeri
Uygulama Boyutu: 13M
Fiyatı: Ücretsiz

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ttnet.muzik

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar