Android Okey Oyunları

Yazar: sanalzade Tarih: 24 Şubat 2012

Android işletim sistemine sahip telefonunuz veya tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz çeşitli okey uygulamalarına göz attık ve bunları sizin için listeledik.

Androidlerden biri ile diğer 2 androide karşı takım halinde mücadele edebileceğiniz, eğlenceli grafikleri, kullanışlı arayüzler ile  okey uygulamalarıandroid market üzerinden ücretsiz bir şekilde indirip mobil telefonunuz üzerinden oynayabilirsiniz.

Okey Mini Android Uygulaması : indirmek için tıklayın..
Aynı zamanda bluetooth üzerinden oynanabilen android uygulamasıdır .Oyunu ister telefona karşı, ister bluetooth üzerinden arkadaşlarınıza karşı oynayabilmeniz mümkün. Oyunu kapattıp açtığınızda kaldığınız yerden devam edebilir ( SD karta yazma izni ister) ya da yeni bir oyun başlatabilirsiniz.  Ekran görüntüsü aşağıdaki gibidir.

Okey Online Android Uygulaması : indirmek için tıklayın.
Online olarak diğer oyuncularda okey oynayıp sohbet edebileceğiniz bir okey android uygulamasıdır. Salon ekranından daha önce tanıştığınız birisine rastlarsanız, onun masasına girip beraber oynayabilirsiniz. Ekran görüntüsü ;

Okey im Android Uygulaması : indirmek için tıklayın
Takım halinde mücadele edebileceğiniz bir android okey uygulamasıdır. Oyunun kaç puandan inileceğine karar verebilirsiniz. Oyunun bitiş modunu belirleyebilmektesiniz. Ayrıca normal bitiş moduna ek olarak, devam eden bitiş modunu kullanabilirsiniz. Uygulamanın ekran görüntüsü aşağıdaki gibidir.

Okey Hane Android Uygulaması : indirmek için tıklayın
Eğlenceli grafikleri ve kullanışlı arayüzü ile facebook hesabınıza bağlı olarak oluşturduğunuz kıraathanenizle mobil telefonlarınız üzerinden de OkeyHane ‘yi oynayabilmektesiniz.

Okey Man Online Android Uygulaması : indirmek için tıklayın.
Okeyman ‘da masa seçme mantığı yok.  Sunucuya bir kullanıcı bağlandığında, robotlardan oluşan bir masa oluşur. Yeni oyuncular sunucuya bağlandıkça robotlar oyundan atılarak yerine yeni oyuncular alınır. Bir masa tamamen gerçek oyuncular ile dolduğunda yeni bir masa daha yaratılır.

 Daha fazla android uygulaması ve açıklamalarına bakmak için sitemiz kategorilerinden android uygulamalar kısmını tıklamanız yeterlidir. Yeni okey uygulamalarını inceledikçe yazımızı güncellenecektir.

 

Etiketler
Yorumlar

7 Yorum Yapılmış!

mstfTurk

Şub 25, 2012

güzel oyun bu ya.. sıkıcı derslerin can kurtaranı :)

Cevapla

asercan

Şub 25, 2012

Okey im Android Uygulaması ayarlara müdahale edildiği için diğerlerinden daha farklı gibi duruyor :) @mstfTurk’ün de dediği gibi sıkılmaktan kurtaran oyunlar bunlar, güzeldir. :)

Cevapla

Halit Alptekin

Şub 25, 2012

Çok güzelmiş.Batak uygulamasınıda paylaşırsanız sevinirim :D

Cevapla

lefiero

Şub 25, 2012

okey severim android’e entegre edilmesi güzel olmuş :)

Cevapla

Ercan Aktas

Nis 21, 2012

Okeyoid var bir de…

Cevapla

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar