Android GPS Navigation Uygulaması

Yazar: sanalzade Tarih: 7 Mayıs 2012

Sygic GPS Navigation 11.2.2 Android Uygulaması

Akıllı mobil cihazların kullanımının artması ile birlikte Navigasyon (GPS) uygulamalarının kullanımıda büyük ölçüde talep görmeye başladı. Aşağıda sizlere android telefonunuza yükleyerek kullanabileceğiniz bir Navigation uygulamasını tanıtmak istiyoruz.

Android 4.0 sürümü ile uyumlu çalışan popüler ve kullanışlı bir navigasyon uygulaması olan Sygic GPS Android Navigation uygulaması ile ekstra olarak bir navigasyon cihazı kullanmanıza gerek kalmıyor.
Android GPS Navigation

Türkiye ile uyumlu çalışan android navigasyon uygulaması şehirlerin 3 boyutlu görüntüleri ile adresleri kolayca bulmanızı sağlıyor.

Cihazınıza yükleyeceğiniz Navigasyon uygulaması sayesinde, artık gidip ekstra olarak bir navigasyon cihazı almanıza gerek yok.

Android market yani yeni ismi ile google play üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz GPS Navigation uygulamasının aynı zamanda 56 dolar ve 16 dolar civarında ücretli sürümleride mevcut.

Kullanışlı olduğu hakkında yorumlar yapılan uygulamayı indirmek için aşağıdaki linklerden ve barkod kodundan faydalanabilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için burayı tıklayın.

Sitemiz kategorilerinden android uygulamalarını tıklayarak uygulamalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar