Android E-kitap Uygulaması Moon Reader

Yazar: sanalzade Tarih: 14 Haziran 2012

Android İçin E-Kitap Okuma Uygulaması

Günümüzde bir çok insan kitap okuyor. Roman, macera tarzı kitaplar insanlar tarafından beğenilen ve okunulan kitaplar arasında. Kitap okumak insanın kelime gelişimine ve daha çok şeye faydası olduğunu biliyoruz. Kimi insan okuduğu kitaplardan zevk alır kimileri ise kitap okumaktan nefret eder.

Okullarda, televizyonlarda, internette ve diğer yerlerde neredeyse tüm yetkililer kitap okumanın faydalarını bizlere her geçen gün söylüyorlar. Kimi insanlar vardır ki kitap kurdu olmuştur. İşte bu yazımızda kitap kurdu olanlar için yapılmış olan android uygulamasını sizlere tanıtacağım.

android moon reader

Bu uygulama Moon+ Reader adında geliştirilmiştir. Uygulamanın yapımcısı Moon+’dır.Uygulama Türkçe dilini desteklemektedir.Bir çok insan tarafından kullanılan Moon+ Reader sayesinde artık yeni çıkan kitapların peşinden koşmayacaksınız. Moon+ Reader kullanıcılarına tıpkı kitap okurmuş gibi hissi vererek popülerliğini artırmıştır.

Gelişmiş kitap ekleme özelliği ve sayfaları tıpkı kitap okurmuş gibi kaydırma animasyonu ile kategorisinde bir numara bir uygulamadır.Uygulamada kitapları “.epub” şeklinde hafıza kartınıza attığınız zaman telefonunuzdan kitapları okumaya başlayabilirsiniz demektir.”.epub” dosyasını nereden bulurum diyorsanız eğer internetten küçük bir araştırma yaparak “.epub” dosya tarzının ne işe yaradığını ve nasıl kullanacagınızı öğrenebilirsiniz. İnternete “.epub” şeklinde bir çok kitabı telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Uygulamayı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

android kitap okuma uygulaması

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar