Android Canlı Duvar Kağıtları

Yazar: sanalzade Tarih: 12 Şubat 2012

Android işletim sistemli akıllı telefonlarınız için daha önce android telefonlar için duvar kağıtları yazısı hazırlamıştık. Bu yazımızda ise en güzel android duvar kağıtları, canlı duvar kağıtları, hareketli duvar kağıtları ve animasyonlu duvar kağıtları arasından en güzellerini sizin için seçtik.

Android market üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz en canlı ve hareketli duvar kağıtları ile cep telefonlarını şenlendirin.

Android Canlı Duvar Kağıdı : Islam in 3D
İslami bir android duvar kağıdıdır. Şeffaf kutu seçenekleri, 2 farklı ışık kaynağı, arka plan rengini değiştirmek için seçenekler, otomatik  hız kontrolu ile rotasyon için opsiyon veya parmak kaydırma ile özellikler mevcut.

Android Canlı Duvar Kağıdı : 3D Beautiful City Bridge
Dünyanın çeşitli büyük şehirlerinden süper görüntüler. Küp içerisinde 3D Live Wallpaper özelliği bulunmaktadır. Özel ışık efektleri muhteşem bir hareketli canlı duvar kağıdı. Ekran Görüntüsü aşağıdaki gibidir.


Android Canlı Duvar Kağıdı : Nature Winter
Doğa ve Kış Manzaralı Canlı Duvar Kağıdı uygulaması.  Kullanımı basit bir canlı bir duvar kağıdıdır. Özellikle bu kış aylarında cep telefonlarınızda hoş durucaktır.  Ekran görüntüsü aşağıdaki gibidir.

Android Canlı Duvar Kağıdı : 3D Meteor Duvar Kağıdı Uygulaması.
Dünya’nın atmosferine girmiş bir göktaşı görüntüleri ile hoş ve hareketli bir android uygulamasıdır.  Şeffaf kutu seçenekleri, 2 farklı ışık kaynağı,  arka plan rengini değiştirmek için seçenekleri,  otomatik hız kontrolu ile canlı bir duvar kağıdıdır. Ekran görüntüsü aşağıdaki gibidir.

Android Canlı Duvar Kağıdı : Speed 3D Hız
3D Özelliği ile Hız Canlı Duvar kağıdı.  Beğeneceğinizi umuyoruz. Ekran görüntüsü aşağıdaki gibidir.

Android Canlı Duvar Kağıdı :  3D Lightning
Fırtınalı havalarda oluşan yıldırım vb.  özel ışık efektleri ile 3D olarak kullanabileceğiniz canlı bir android duvar kağıdıdır. Ekran görüntüsü aşağıdaki gibidir.

Sitemiz üzerinden android kategorisini tıklayarak güncel android uygulamalarını, android haberlerini, android oyunları ve daha fazlası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sitemiz android kategorisine gitmek için tıklayın.

Etiketler
Yorumlar

4 Yorum Yapılmış!

Talat

Şub 13, 2012

Duvar kağıtları mükemmelmiş, teşekkürler.

Cevapla

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar