Alvina Giyim 2012-2013 Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 3 Ekim 2012

Merhaba hanımlar, yeni moda trendleri ile uyumlu kıyafetlerin yer aldığı Alvina 2012-2013 koleksiyonuna göz atmaya ne dersiniz. Tesettür giyimde dikkat çekici modelleri ile öncü markalar arasında yer alan Alvina, tesettürlü hanımlara şık ve zarif ürünler sunmaya devam ediyor.

Alvina Giyim

Alvina, moda anlayışını dünyadaki teknolojik gelişmeler ve moda trendleri ile besleyerek yüksek kalite standartlarında ürünleri tüketiciler ile buluşturmayı hedefleyen bir misyona sahip. Müşterilerinin taleplerini ön planda tutan bir marka.

Tesettürlü kıyafetler konusunda fikir vermesi amacı ile Alvina’nın 2012-2013 koleksiyonunda yer alan modellerden oldukça hoş görünen ürünleri galerimize ekledik. Alış veriş öncesi mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Alvina Giyim

Ayrıca, çekimleri Safranbolu’da gerçekleştirilen “Bir Safranbolu Masalı” 2012-2013 Sonbahar Kış Koleksiyonunu duyuran firma oldukça iddialı modelleri ile hanımların gönlünü feth edecek gibi görünüyor…

Safranbolu : Korunması Gerekli Kültür Varlıkları olarak tescil edilen 1131 adet, sayısız çeşitteki kültürel eserleriyle ve bu eserleri korumacılıktaki başarısıyla, 1994 Yılında UNESCO tarafından “Dünya Mimari Miras Şehirleri” listesine alınmıştır. 2003 yılında Rodos’ta yapılan Avrupa Tarihi Kentler Birliği Toplantısında Avrupa’da ”En İyi Korunan 20 Şehir”den biri olarak seçilmiştir.

Bir safranbolu masalı 2012-2013 sonbahar kış koleksiyonunda yer alan ürünleri facebook.com/alvinamoda üzerinden takip edebilir fiyat bilgileri ve diğer koleksiyonlar hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar