Acil Telefonlar Android Uygulaması

Yazar: sanalzade Tarih: 10 Haziran 2012

Android Acil Telefonlar Uygulaması

Merhaba Android severler. Biliyorsunuzdur elbet günümüzde bir çok kazalar ve ölümler meydana gelmektedir. Bu kazalar genellikle dikkatsizlik, sarhoşluk ve hızdan kaynaklanmaktadır. Kazaların olduğu sırada ölümlerde gerçekleşmektedir.Bu ölümlere genellikle olay yerinde hastaya müdahale edememek veya hastaneye vaktinden götürememek sebep oluyor.

Acil Telefonlar Panik Anında Yanınızda !

Bazen böyle durumlarla karşılaşan insanlar panik yaparak hastaya müdahale edemiyorlar. Bu olumsuz etken sonucu bir çok hasta olay yerinde hayatını kaybediyor ya da vaktinde hastaneye götürülmediğinden ölümü gerçekleşiyor. İşte bu yazımızda bu tür durumlarla karşılaştığınızda panik yapmadan direk yardımcı kuruluşu arayabilmeniz için yapılmış bir uygulamadan sizlere bahsedeceğim.Bu uygulama Acil Telefonlar uygulamasıdır.

Bu uygulama bizlere Türkiye’de bulunan acil telefon numaralarını tek tuşla arayabilmemizi sağlıyor.Yani olayın gerçekleştiği anda telefonu unuttuğumuzu varsayarsak telefonunuzdan bu numarayı anında arayabilirsiniz.Uygulama bizlere her türlü acil olay oldugunda İtfaiye, Polis, Acil, Su, Elektrik, Doğalgaz, gibi yerlerin telefon numarasını aramanızı kolaylaştırıyor.Uygulama Hyper Mobile tarafından sunulmuştur.Uygulamanın dili Türkçe’dir.

android uygulama

Android Acil Telefonlar Uygulaması

Uygulama bir çok Android kullanıcısının telefonunda bulunması gereken bir uygulamadır.Bu yüzden uygulamanın yapımcısı güzel bir çalışma ortaya koyarak bu uygulamayı bizlere sunmuştur.Uygulamayı kurarken pek bir şey yapmanıza gerek yok.Sadece hafıza kartınıza dosyaları yükleyerek telefonunuzdan kurabilirsiniz.

Uygulamayı buraya tıklayarak indirebilir veya aşağıdaki barkodu kullanabilirsiniz.

android uygulama

Android Uygulama

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar