2014 Yırtmaçlı Etek Modelleri ve Kombinleri

Yazar: sanalzade Tarih: 13 Haziran 2014

2014 Yırtmaçlı etek modelleri ve kombinleri foto galerimizde sizlerle. Yırtmaçlı etekler nasıl giyilir? kimlere daha çok yakışır? önerilerimize göz atın şıklığınıza şıklık katın.

Moda’da bu yıl maskülenlik ve sportif eğilimler her ne kadar baskın gözüküyor olsa da feminen trendlerin de sayısı bir hayli fazla. Son derece çekici ve gösterişli bir detay olan yırtmaçlar da bunun en güzel örneği.

Çoğunlukla gece kombinasyonlarında tercih ettiğimiz bu detay artık günlük giyimde de revaçta. Özellikle sokak modasında yırtmaçlı etek modelleriyle yapılan kombinleri bolca görüyoruz. Anlaşılan o ki, önümüzde ki yılda hatta kış sezonunda dahi karşımıza çıkacak.

Peki, yırtmaçlı uzun etekleri nasıl giyebiliriz? incelikleri nelerdir? işte ilham alabileceğiniz ayrıntılar.

2014 Yırtmaçlı Etek Modelleri

yırtmaçlı etekler

Bu yıl her boy etek moda ama içlerinde yırtmacın yakıştığı hiç şüphesiz upuzun maxi etekler. Bacak boyu uzun kadınlara ayrı bir çekicilik kattığı aşikar. Yanı sıra kısa boylu kadınların boy sorununu ortadan kaldırıyor. Etek uzadıkça vücudun üst kısmı daralıp kısaldığından yırtmaçlı maksi etekler daha kadınsı bir formun ortaya çıkmasını kolaylaştırıyor.

Yırtmaçlı maksi etekleri sıcak yaz günlerinde, düz basit tişört, bluz ve sandaletlerle giymek hoş olabilir.

yırtmaçlı etekler

Çekici ama biraz daha sade, ciddi bir görünüm sergilemek isterseniz yırtmaçlı kalem etekleri değerlendirmeye alabilirsiniz. Basic siyah üstler veya gömleklerle giyebilirsiniz.

yırtmaçlı etekler

Uzun yırtmaçlı etekler aynı zamanda bohem ve festival tarzı stillerinde gözde bir parçası. Sezonun trendi olan kısa üstlerlede giyilebilir.

yırtmaçlı etekler

Yırtmaçlı eteklerle çok fazla dikkat çekmek istemiyorsanız, kesimi diz kapaklarında biten modelleri giyebilirsiniz. Eğer isterseniz opak çoraplarla destekleyerek daha rahat edebilirsiniz.

yırtmaçlı etekler

Üst parçaları biraz daha bol formlarda tutup katlı yani etek değilde bütün bir elbiseymiş gibi de gösterebilirsiniz.

yırtmaçlı etekler

Yırtmaçlı eteklerinizi kısa deri ceketlerle giyip bootielerle de tamamlayabilirsiniz.

yırtmaçlı etekler

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar