2014 Yazlık Bayan Kapri Modelleri ve Kapri Pantolonlar

Yazar: sanalzade Tarih: 16 Mayıs 2014

2014 bayan kapri pantolon modelleri kombin önerileriyle sayfamızda. Kapri pantolonlar nasıl giyilir? kapriler kimlere yakışır işte sizler için derlediklerimiz.

Yazın gelmesiyle birlikte kapri yani dizin hemen altında biten kısa kesim pantolonlar sezon trendlerinde yerini almaya başladı. Malum cap canlı hareketli günler bizleri bekliyor. Bol bol gezip eğleneceğimizden bu rahat ve sportif alt parça kurtarıcımız olacak.

Peki, kapri giyerken bayanlar nelere dikkat etmeli? hangi model kimlere daha çok yakışır? kombin önerilerine göz atarak ilham alalım…

Kot yada kumaş kapri pantolon satın alırken modeli vücut tipine göre ayarlamak şart. Kısa boylu ve kısa bacaklıysanız eğer kapriler sizi daha kısa gösterecektir. Bu sebepten alışverişte doğru uzunlukta modellere öncelik verin. Çok kısa kesim kaprilerden kaçınıp diz kapaklarının altında biten uzun modellere yönelirseniz kısa ve kilolu görünümü ortadan kaldırmış olursunuz.

yazlık bayan kapri pantolonlar

Kapri modellerinde dikkat edilmesi gereken diğer bir hususda modelin vücuda tam olarak oturmasıdır. Vücut hatlarını sarmalı ancak yapışmamalıdır. Çok bol ve fazla dökümlü modeller kilolu göstereceğinden pek uygun değildir. Ama yinede giymek istiyorsanız düz paçalı yada hafif ispanyol kesim kaprileri tercih edebilirsiniz.

Ayrıca dikey çizgiler her zaman bacakları uzun gösterir, iri desenlerde kilolu görünmeye sebep olur. Bu ayrıntılara dikkat ederseniz şıklığınızı arttırırsınız.

yazlık bayan kapri pantolonlar

Kaprileri hemen her kıyafetle kombin yapmak mümkündür. İster bluz, ister gömlek yada sade bir tişört bile yeterlidir. Kapri beraberinde rahatlığıda getirdiğinden düz tabanlı babet ayakkabı yada kısa topuklularla giymek en idealidir.

yazlık bayan kapri pantolonlar

İş yerinde kapri giymek istiyorsanız kesimi uzun ipek, keten, streç koton gibi kumaşlara yönelebilirsiniz. Kemer detayı ekleyip sade aksesuarlarla kombinlerseniz şıklığınızı arttırmış olursunuz.

yazlık bayan kapri pantolonlar

yazlık bayan kapri pantolonlar

yazlık bayan kapri pantolonlar

yazlık bayan kapri pantolonlar

yazlık bayan kapri pantolonlar

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar