2014 Tütü Etek Modelleri ve Kombinleri

Yazar: sanalzade Tarih: 4 Temmuz 2014

Tütü etek modelleri arasından en güzellerini sizler için seçtik. Tütü etekler nasıl giyilir kombin önerilerimize göz atın şıklığınızı arttırın.

Küçük prenseslerin giydiği uçuş uçuç tütü etekleri bu sefer biz hanımlar giyiyoruz. Tıpkı onlar gibi şen bir balerin gibi hareketli oluyoruz. Sizde bu enerji dolu parçayı günlük kombinasyonlarınıza dahil etmek istiyorsanız önerilerimize mutlaka göz gezdirin.

Tütü eteklerinizi ister tişörtlerimizle, ister gömleklerinizle rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Özellikle kot gömleklerle tütü etekler çok iyi uyum sağlıyor. Yanı sıra sezonun trend parçaları arasında yer alan kısa üst ve büstiyerleride değerlendirmeye alabilirsiniz. Bilassa A kesim modellerle giyildiğinde mükemmel bir şıklık yakalayabilirsiniz.

Tütü etekleri günlük stilinize uyarlamanın en kolay yollarından biri de blazer ceketlerle birlikte giymektir. Böylelikle feminen bir parça olan tütü eteklere yılın baskın trendi olan masküllenliği katıp denge yakalamış olursunuz.

İşte sokak stillerinin favori parçalarında yer alan tütü etek modelleri ve kombinlerinden sizler için derlediğimiz örnekler.

tütü etek

tütü etek

tütü etek

tütü etek

tütü etek

tütü etek

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar