2014 Topuklu Ayakkabı Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 15 Ağustos 2013

Yeni sezon 2014 topuklu ayakkabı modelleri foto galerimizde sizlerle.

Bayanların giyim konusunda üzerine titreyip vazgeçemedikleri en temel aksesuar malumunuz ayakkabılardır. Özellikle topuklu ayakkabılar, bayanların daha zarif bir görünüme kavuşmaları adına vazgeçilmezlerdendir. 2013 Yılında farklı modellerde ayakkabılar, moda tasarımcılar tarafından tasarlanıp vitrinlerde boy göstermişti. Şimdi ise 2014 Topuklu ayakkabı modelleri boy göstericek ancak geçmişe bir çizgi atacak gibi görünüyor.

2014 yılında topuklu ayakkabılarda daha çok bantlı ve metal aksesuar zımbalı modeller, bayanlara sunulacak. Gladyatör tarzı ayakkabılar da 2014 yılında oldukça moda olacak. İnce topukların yanı sıra, kalın topuklu ayakkabılar da, geçmişteki moda akımının devamı niteliğinde görünüyor.

Topuklu Ayakkabı

Günümüz için modernize edilmiş şekilde karşımıza çıkan kalın topuklarda, çoğunlukla pudra, krem ve gri tonları göze çarpıyor. Platform topuklu ayakkabıların ise, geçmişe doğru bir yola çıktığını söyleyebiliriz.

Topuklu Ayakkabı

2014 Yılında, topuklu ayakkabılarda platformların etkisi oldukça azalıyor. Bunun yerine, daha yüksek ve kalın topuklu ayakkabılar gelecek gibi görünüyor. Topuklarda ki metal aksesuarlar da, ayakkabılara 2014 yılında ışıltı katmaya devam edecek.

Topuklu Ayakkabı

2014 Topuklu ayakkabı modellerini inceleyerek, 2014 yılı için şimdiden hazırlık yapmak isteyen bayanlar, ayakkabı mağazalarını dolaşmaya başlayabilirler.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar