2014 Stiletto Ayakkabı Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 13 Mayıs 2014

Stiletto ayakkabılar kombin önerileriyle birlikte sayfamızda. Stilettolar nasıl giyilir? en çok tercih edilen model ve renkler hangileri, galerimize göz atın hem günlük hemde gece şıklığınızı arttırın.

Topuklu denince akla hiç şüphesiz stiletto ayakkabı geliyor. Zira, kadınların bacaklarını en güzel gösteren parçalardan biri. En güzel yanıysa basit bir kombini dahi hareketlendirmeye yetiyor olması. Belki gün boyu giymesi zor ama biz kadınlar tutkunu olduğumuz kılıç gibi ince topuklu stilettolarımızdan vazgeçemiyor her alışverişe çıktığımızda yeni bir çift model daha satın alma planları yapıyoruz.

Stiletto modellerinde bu yıl nude yani ten rengine yakın tonlar ön plana çıkıyor. Devamındaysa geçtiğimiz sezonunda favorisi olan beyaz trendlerde yer alıyor. Klasik siyahın yanı sıra pastel ve canlı neon renklerde Stilettolar da sıkça tercih edilenler arasında yer alıyor.

stiletto ayakkabı

2014 yılı alışveriş planlarınız arasında yeni bir çift Stiletto ayakkabı satın almak varsa ilk önceliğinizi ten rengi tonlara verebilirsiniz. Hem sokak stillerinde hemde defilelerde bu doğal ton revaçta. Yanı sıra dikkat çeken parlak mavi, kırmızı yada leopar desenli modelleride oldukça ön planda.

stiletto ayakkabı

Hiç şüphesiz stiletto ve jean ikilisi son yılların en gözde kombinlerini oluşturuyor. Parçaları katlı yada yırtık kotun altına stilettonuzu giyerek bu trende sizde ayak uydurabilirsiniz. Tabi sadece kotlarla sınırlı değil. Taytlarlada stilettoları kombinlemek mümkün. Şimdi gelin hep birlikte hem gece hemde gündüz kıyafetlerinin şık tamamlayacısı parçası stiletto ayakkabılara yakından göz atalım.

stiletto ayakkabı

stiletto ayakkabı

stiletto ayakkabı

stiletto ayakkabı

stiletto ayakkabı

stiletto ayakkabı

stiletto ayakkabı

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar