2014 Sonbahar Kombinleri

Yazar: sanalzade Tarih: 14 Ağustos 2013

Önümüzdeki sonbaharda bayanları çok şık kombinler bekliyor. Sizde şıklık konusunda yarışmak istiyorsanız 2014 sonbahar modası kombinlerine mutlaka göz atın…

Sonbaharın serinliğinde bayanlar için dar kotlar bu sene de yine moda. Dar kotların altına topuklu ayakkabılar ve sade renk body ile üstüne giyeceğiniz pudra tonlarında bir ceket, sizi sonbahar modası kombinlerinden birine sahip olmanızı sağlayacaktır.

Bu senenin yaz modasındaki pudra tonlar, 2014 sonbahar kombinlerinde de kullanılmaya devam edilmektedir. Baharlık sade renklerdeki ceketler ile elbiseler, etekler, kotlar ve taylar yine en çok tercih edilen kombinler arasında yer almaktadır.

Sonbahar Kombinleri için Trend Renkler

Sonbahar Kombinlerini tam boyutlu görüntülemek için herhangi bir resmi tıklamanız yeterlidir.

Çanta seçiminiz, genellikle ceketiniz ile uyum içerisinde olursa, sonbahar kombininizi mükemmele dönüştürebilme fırsatını yakalayabilirsiniz. Uzun ve mat tonların hakim olduğu etekler de, sonbahar kombinleri arasında bulunmaktadır. Açık kahve, açık mavi tonları ile siyah beyaz çizgili desenler ve renkler de; sonbaharda kullanabileceğiniz kombinler içerisinde yerlerini almışlardır.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar